در حال انتقال به بانک ... loading

فالکن

15 مهر 1399 | 11:23 برند ها

محصولات برند فالکن

کمپانی فالکن سال ۱۹۸۳ میلادی با نام تجاری جدید اوتسو تایر    (OHTSU TIRE)  به جهان معرفی شد. دو سال بعد به بازارهای آمریکای شمالی راه پیدا کرد و سپس در سال ۲۰۰۳ با فروش سهام خود به شرکت سومیتومو ژاپن به‌عنوان زیرمجموعه آن مشغول به فعالیت شد. پس آن نام این برند به فالکن تغییر کرد (FALKEN) و وارد بازارهای جهانی شد.

فالکن یکی از بهترین تولیدکنندگان تایرهای UHP (Ultra High Performance) برای انواع مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری است. فالکن با استفاده از سیستم‌های نظارت بر عمق آج تایر که موجب هشدار به رانندگان (هنگامی‌که به مرحله خطر می‌رسند و نباید استفاده شوند) توانسته یکی از پرطرف‌دارترین برندهای تولید لاستیک در جهان باشد.

 

 

بسیاری از خودروسازان برتر ژاپنی همچون نیسان، سوزوکی، سو بارو و دایهاتسو، برخی از خودروهای تولیدی خود را با استفاده از تایرهای فالکن تجهیز می‌کنند. لاستیک‌های تولید شده با نام فالکن عمدتاً در کارخانه‌های ژاپن، آمریکا و تایلند عرضه می‌شوند. در حال حاضر محصولات موجود این برند در بازار ایران اکثراً ساخت ژاپن و در برخی از سایزها ساخت کشور تایلند هستند و به دلیل طرح آج‌های زیبا و سازگار با محیط طبیعی کشورمان طرف‌داران زیادی در ایران دارد. همین حالا می‌توانید با آسودگی خیال این محصول را از سایت رینگو سفارش دهید.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به برند رینگو می‌باشد.

call
back