بارز

هرآنچه باید درباره خرید و قیمت لاستیک بارز بدانید

لاستیک بارز از دسته تولیدات داخلی باکیفیت و خوب بازار خودرو ایران است. خرید و استفاده از لاستیک‌های داخلی همیشه برای صاحبان خودرو یک ویژگی مهم است. دلایلی زیادی می‌تواند صاحب و راننده ماشین را برای خرید محصولات داخلی، به‌خصوص لاستیک تولید داخل راضی کند. نکاتی مثل قیمت ارزان‌تر، تاریخ تولید جدیدتر، کم شدن هزینه‌های خرید و تعویض لاستیک و کیفیت مناسب نکاتی است که باعث می‌شود تایرهای داخلی جایگزین خوبی برای محصولات خارجی باشند. فرقی نمی‌کند اهل خرید کدام یک از لاستیک‌ها باشید؛ چه داخلی و چه خارجی، لازم است اطلاعات لازم درباره آنها را بدانید. این مطلب از رینگو تلاش می‌کنیم تا شما را با ویژگی‌های لاستیک بازر ، تاریخچه بارز ، انواع لاستیک‌ها و خرید اینترنتی لاستیک بازار آشنا کنیم. پایان این مطلب می‌توانید با اطمینان و خیال آسوده‌تری به سمت خرید محصولات بازار داخلی لاستیک خودرو بروید.

چرا بارز؟

گروه صنعتی بارز اولین کارخانه تایرسازی کشور است و با وجود عمر زیادی که دارد در تمام این سال‌ها توانسته با تولید محصولات خوب و باکیفیت نام خود را در صدر نگه دارد. محصولات این کارخانه را به‌عنوان یکی از بهترین تایرهای بازار داخلی خودرو می‌شناسند. به‌واسطه کیفیت بالا و تکنولوژی‌هایی که در تولید و ساخت محصولات خود بکار می‌گیرد، عنوان بهترین تایر ایرانی را کسب کرده است.

خرید و قیمت لاستیک بارز

رانندگان و صاحبان خودروها که ترجیح می‌دهند به هر دلیلی به سمت خرید استفاده از محصولات داخلی بروند، بارز اولین پیشنهاد به آنها است. همان‌طور که می‌دانید لاستیک خودرو یکی از بخش‌های مهم ماشین است که نمی‌توان به سلامت و کیفیت آن بی‌توجهی کرد و به‌آسانی از کنار خوب بودن یا نبودن آن گذشت. از طرفی خرید چهار لاستیک خارجی و بی‌نقص از برندهای معتبر هم باتوجه‌به نوسانات مختلف بازار، آن‌قدرها نمی‌تواند یک خرید کم‌هزینه و بی‌دردسر باشد. اینجاست که اهمیت داشتن یک برند معتبر و باکیفیت ایرانی به نام بازی جای خود را نشان می‌دهد.

تاریخچه بارز

تیرماه ۱۳۶۳ زمان آغاز به کار این مجموعه با نام مجتمع صنعتی لاستیک سیرجان بود. سه سال بعد نام مجموعه به صنایع لاستیک کرمان تغییر پیدا کرد و نزدیک به ده سال با همین نام در صنعت و بازار فعالیت کرد. درنهایت، فروردین‌ماه ۱۳۷۲ مجتمع صنایع لاستیک کرمان یک‌بار دیگر با تغییر نام روبه‌رو شد و بعد از آن، این مجموعه را با نام گروه صنعتی بارز شناختند. اولین فعالیت رسمی این گروه صنعتی در سال ۱۳۷۳ رقم خورد و با ظرفیت اولیه تولید ۲۵ هزار تن انواع تایر و تیوب وسایل نقلیه سبک‌ و سنگین کار خود را شروع کرد. این شرکت توانست با خرید و استفاده از تکنولوژی کنتینتال آلمان محصولات و تایرهای باکیفیتی را تولید و عرضه کند. طولی نکشید که این نام تجاری را به‌عنوان برتر گروه صنعتی تولید لاستیک در ایران بشناسند.

تاریخچه بارز

بارز تا امروز بیشتر فعالیت‌ها و تولیدات بزرگ آن در زمینه تولید تایرهای کشاورزی بوده است اما همچنان در تلاش است تا تولیدات تایرهای رادیال سواری خود را بیشتر از گذشته کند.
یکی از برنامه‌های مهمی هم که بارز برای رسیدن به این هدف عملی کرد، اضافه‌کردن مجموعه‌‌های تولیدی مختلف به مجموعه خود است که با این کار سعی می‌کند تولیدات باکیفیت‌تر، مناسب‌تر و در ظرفیت بالا داشته باشد. کارخانه لاستیک بارز کردستان و افتتاح پروژه‌های مشابه در کرمان هم از جمله این کارها بود.

خرید لاستیک بارز و کاهش هزینه‌‌های نگهداری از خودرو

اگر کمی اطلاعات و سررشته در مورد لاستیک‌های یک خودرو داشته باشید، می‌دانید که زمان تولید و ساخت یک لاستیک تا چه اندازه در کارکرد و عمر مفید آن مهم است و لاستیک خودرو نسبت به دیگر اجزای آن فرسایش بیشتری دارد. درواقع لاستیک آن‌قدر نقش مهمی در خودرو و تأمین سلامت سرنشینان آن دارد که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان سلامت و کیفیت آن را نادیده گرفت.

لاستیک‌های وارداتی، ناچاراً زمانی را برای نقل‌وانتقال، انبارخوابی و رسیدن به دست مشتری پشت سر می‌گذارند. وقتی به هدف خرید لاستیک به بازار خودرو می‌روید، اولین چیزی که باید کنترل کرد تاریخ تولید لاستیک است تا بتوانید باتوجه‌به این تاریخ، اطلاعات بیشتری از عمر مفید لاستیک و کیفیت آن داشته باشید. اما وقتی سراغ لاستیک‌های وارداتی می‌روید، ممکن است نتوانید لاستیکی را پیدا کنید که از زمان تولید آن زمان زیادی نگذشته است. به همین دلیل هیچ بعدی نیست کیفیت آن هنوز مثل روزهای اول تعریفی و درجه یک نباشد! در نتیجه مجبورید به‌جای خرید یک یا دو جفت لاستیک که عمر بیشتری و هزینة کمتری برایتان خواهد داشت، به‌خاطر تمام شدن عمر مفید آنها، دو یا یک جفت دیگر با فاصله زمانی کمتری بخرید و به‌جای یک بار هزینه، دو بار خرج کنید.

البته به جز‌ء در مواردی که به یک فروشگاه و مرجع مورد اعتماد مراجعه کرده باشید و مطمئن باشید محصولات‌شان را در نهایت صداقت و تضمین کیفیت به شما می‌دهند. رینگو می‌تواند در این مورد به‌خوبی اعتماد شما را جلب کند و با صداقت و اعتماد سراغ محصولات آن بروید.

خرید لاستیک بارز و کاهش هزینه‌‌های نگهداری از خودرو

در چنین شرایطی، وقتی انتخاب اول شما خرید تولیدات داخلی باشد، با خیال راحت یک تایری را تهیه می‌‌کنید که به‌تازگی تولید شده و حداقل تا ۵ سال می‌تواند عمر مفید، کارکرد درست و بدون خطر داشته باشد.
همچنین بررسی‌ها و مقایسه‌هایی که درباره کیفیت لاستیک‌های ایرانی و خارجی انجام شده، نشان می‌دهد که تولیدات داخلی در این زمینه تا حد بسیار زیادی توانسته عملکرد خوب و باکیفیتی داشته باشد و رقیب آسانی برای محصولات خارجی محسوب نمی‌شود. به‌این ترتیب است که با خرید لاستیک بارز می‌توانید هزینه‌‌های نگه‌داری از خودرو را کاهش دهید و انتخاب بهتری داشته باشید.

تأثیرپذیری کم قیمت لاستیک بارز از نوسانات

کارخانه لاستیک بارز ازآنجایی‌که یک برند داخلی است، بیشتر مواد اولیه و نیازهایی که برای ساخت لاستیک دارد را از بازار داخلی تأمین می‌کند. البته لازم به ذکر است که کیفیت برتر و قابل‌توجه این برند، به‌خوبی تا امروز ثابت کرده که بارز در تلاش است تا بهترین مواد را برای ساخت تایرهای خود استفاده کند.

همچنین نسبت به قیمت برخی لاستیک‌های وارداتی تأثیرپذیری و تغییرات بسیار کمی از نوسانات موجود گرفته است. تولید داخلی بودن محصولات این برند مهم‌ترین دلیلی است که باعث شده قیمت لاستیک بارز از نوسانات مهم بازار جهانی خودرو و قطعات تأثیرپذیری کم‌تری داشته باشد. مثل محصولات خارجی از افزایش قیمت ارز و دیگر اتفاق‌های مهم که باعث بالارفتن قیمت محصولات می‌شود، تاثیر نگیرد. استفاده از نیروی کار داخلی هم یکی دیگر از عواملی است که تأثیرپذیری کم بارز از نوسانات را توجیه می‌کند.

کیفیت لاستیک بارز

همان‌طور که تا به اینجا گفتیم، گروه صنعتی بارز توانسته نام خود را به‌عنوان اولین کارخانه تایرسازی کشور به یک نام پرآوازه و مشهور تبدیل کند. بارز در بازار ایران به‌واسطه کیفیت، مواد اولیه درجه یک و تکنولوژی‌هایی بالایی که در ساخت تایرهای خود استفاده می‌کند، بسیار محبوب و شناخته شده است و جزء بهترین محصولات قرار دارد. این نام تجاری تا امروز توانسته همکاری‌های بسیار مهم و بزرگی با برندهای معتبر جهانی تایر داشته باشد که مهر تأیید دیگری بر کیفیت آن است. اسامی برندهایی مثل لاستیک بریجستون، کنتینتال آلمان و شرکت‌‌های روسی و ایتالیایی در این لیست دیده می‌شود. در حال حاضر این گروه تولیدی محصولات خود را به کشورهایی مثل عراق، پاکستان، ترکیه، افغانستان، قزاقستان، سودان، سوریه و ارمنستان صادر می‌کند.

کیفیت لاستیک بارز

انواع لاستیک بارز

گروه صنعتی بارز در سال‌های اخیر سهم چشم‌گیری از تولید تایرهای کشاورزی را به خود اختصاص داده و درعین‌حال سعی دارد به‌واسطه همکاری استراتژیکی که با دو شرکت خودروسازی بزرگ ایران، ایران‌خودرو و سایپا ایجاد کرده، تولید تایرهای رادیال سواری را بیشتر از گذشته کند. جلب رضایت افراد و مصرف‌کنندگان بیشتری در این حوزه هدف این مجموعه است. از جمله دیگر اقدامات مهمی که بارز در طول این سال‌ها انجام داده است، اقدام به راه‌اندازی خط تولید تایرهای راه‌سازی است. بارز در طول این نُه سال رشد بسیار سریع و فوق‌العاده‌ای داشته و امروز جزء بزرگ‌ترین شرکت‌های تایرساز ایران شناخته می‌شود.

انواع تایرهای تولیدی شرکت بارز شامل موارد زیر است:

  • لاستیک سواری
  • لاستیک ای یو وی
  • لاستیک تجاری
  • لاستیک باری – اتوبوسی
  • لاستیک راه‌سازی
  • لاستیک کشاورزی

لاستیک سواری بارز

تولیدات لاستیک سواری بارز، درست به‌اندازه تولیدات لاستیک کشاورزی آن به محبوبیت زیادی رسیده است و بین اولین محصولاتی است که رانندگان به فکر خرید و استفاده از آن می‌افتند. ساخت و تولید لاستیک سواری بارز در مجموعه‌های بسیار پیشرفته و مواد اولیه مرغوب انجام می‌شود که باعث شده تا درصد رضایت بسیار بالا و چشم‌گیری از مصرف‌کنندگان را نصیب خود کند.

لاستیک سواری بارز

خرید اینترنتی لاستیک بارز

این روزها روش خرید اینترنتی یکی از محبوب‌ترین و کم‌دردسر‌ترین راه‌هایی است که افراد برای تأمین و خرید نیازهای خود از آن استفاده می‌کنند. حتی فروشگاه‌هایی هم هستند که هر دو روش حضوری و آنلاین را انتخاب کرده‌اند تا بتوانند کار را بیشتر از گذشته برای مشتریان و متقاضیان خود راحت کنند. اگر چه خرید اینترنتی مزایا و نکات مثبت زیادی دارد اما بسیار مهم است که بتوانید یک فروشگاه مورد اعتماد و خوب برای خرید خود پیدا کنید. به صورتی که نه‌تنها از یک‌بار خریدتان ناراضی و پشیمان نشوید، بلکه آن‌قدر اعتماد و رضایت شما را جلب کند که مشتری ثابت آن فروشگاه شوید. علاوه بر این موضوع؛ اطلاعات و مشخصاتی که درباره محصولات در صفحه یا سایت فروشگاه نوشته می‌شود هم بسیار مهم است.

زیرا باتوجه‌به این اطلاعات و مشخصات می‌توانید انتخاب‌های بهتر و مناسب‌تری داشته باشید و همچنین بخش نظرات مشتریان هم بهترین راهنما برای پیداکردن یک محصول مناسب است. ما در رینگو در تلاشیم تا همه آنچه لازم دارید برای خرید لاستیک‌های خوب و باکیفیت در اختیار داشته باشید، برای شما فراهم کنیم.


در مجله رینگو بیشتر بخوانید :

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا