معرفی خودرو

بررسی و معرفی تسلا مدل 3 2024

ممکن است به‌صورت رسمی به‌عنوان یک به‌روزرسانی معرفی شود، اما بیش از 50 درصد از تسلا مدل 3 2024 جدید است و برخی از این پیشرفت‌ها بازی را تغییر می‌دهند.

برای تغییرات بزرگ می‌توانید از بازخوردهای فراوان مشتریان قبلی مدل 3 تشکر کنید، که راه را برای مجموعه جامعی از پیشرفت‌های انجام شده در پرفروش‌ترین خودروی برقی جهان باز کرد.

در حالی که مایه دلگرمی است که فکر کنیم تسلا واقعاً به مشتریان، زگیل ها و همه چیز گوش می دهد، تمرکز به روز رسانی ها بر روی نقاط قوت مدل 3 اصلی بود. یعنی رانندگی سرگرم کننده، عملکرد عالی، برد قانع کننده و سطح بالایی از ایمنی.

هیچ بحث واقعی وجود ندارد، زیرا این خودرویی بود که اکثراً تمام آن ویژگی ها را ارائه می کرد – اما هنوز از کامل بودن فاصله زیادی داشت، به خصوص وقتی صحبت از انطباق با سیستم تعلیق و راحتی سواری عمومی می شد.

در واقع، من می‌توانم بگویم که تعداد کمی از خودروهای موجود در بازار وجود دارد که مسافرانی را با حرکتی خسته‌کننده‌تر به مسافران عرضه می‌کردند، به‌ویژه آن‌هایی که به اندازه کافی بدشانسی می‌آمد که در ردیف عقب بنشینند.

انطباق با سواری تنها نگرانی آشکار نبود، اما به نظر می رسید که دست در دست هم با فضای کابین نه چندان آرام مدل 3 – نتیجه مستقیم سطوح نامطلوب باد و صدای جاده، نه کمتر.

از نقطه نظر صرفاً زیبایی‌شناختی، آنقدر که ممکن است ذهنی باشد، دقیقاً یک سر چرخان نبود. مدل 3 قدیمی با چهره ای کمی ناجور به خصوص در کنار خواهر و برادر بسیار خوش تیپ تر مدل S خود متولد شد.

طراحی قسمت جلو ظاهری کاملاً ناتمام در مورد آن داشت، در حالی که قسمت عقب به لطف خط عرشه بالاتر از حد معمول کمی ضخیم بود. این فقط یک طراحی تنبل و ناقص به نظر می رسید که ممکن بود مصلحت تولید را تسهیل کند.

مدل 3 جدید کاملاً یک پیشنهاد متفاوت است، با ظاهری هوشمندانه – هر چند در نگاه اول ممکن است بلافاصله مشخص نباشد. از جلو باکیفیت‌تر، از پشت پویاتر و حتی در داخل مینیمالیستی‌تر است، اما با مواد و عناصر تزئینی زیباتر برای نمایشی بالغ‌تر (و راحت‌تر).

با این وجود، در اقدامی که می‌توان آن را یک حرکت معمولی تسلا توصیف کرد، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را از طریق هوا منتشر کرده و تغییرات سخت‌افزاری را در مدل 3 در سال‌های بعد انجام داده است. به گفته دنیل هو، مدیر برنامه های خودروی تسلا، اما تنها کارهای زیادی وجود دارد که شما بدون زیر پوست انجام می دهید.

این بار تسلا رویکرد جامع تری را برای بهبودها اعمال کرده است زیرا مدل 3 جدید براق تر، لغزنده تر و به طور قابل توجهی حل شده تر از مدل قبلی خود است.

این فقط ارزش های زیبایی شناختی خودرو نیست که بهبود یافته است، قابلیت ساخت مدل 3 جدید نیز برای بهبود هدف قرار گرفته است. اگر به قسمت جلویی خودرو نگاه کنید، آن لامپ‌های جدید فقط یک تغییر طراحی نیستند، بلکه برای مونتاژ آسان‌تر و در نتیجه ثبات بیشتر در هنگام مونتاژ خودرو ساخته شده‌اند.

ممکن است درها نیز یکسان به نظر برسند، اما با توجه به پروتکل‌های جدید برخورد جانبی که توسط مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) در ایالات متحده از سال 2024 صادر شده است، تقویت شده‌اند تا دو برابر انرژی ضربه‌ای مدل 3 قبلی را تحمل کنند. .

در واقع، به روز رسانی همه جانبه مدل 3 ممکن است به راحتی به عنوان یک نسل جدید برای خودروسازان دیگر شناخته شود، زیرا این لیست پیشرفت هایی را شامل می شود که همه چیز از طراحی، شاسی، فناوری و ایمنی و همه چیز را در بر می گیرد.

حتی صندلی‌ها برای راحتی بیشتر – در هر دو ردیف – با وضعیت بهتری طراحی شده‌اند، در حالی که اتصال و سرگرمی (همیشه نقطه قوت برند) نیز غنی شده است.

از ما بخرید

قیمت تسلا مدل 3

تسلا مدل 3 RWD 2024: 61900 دلار (+4500)

تسلا مدل 3 برد بلند AWD 2024: 71900 دلار (+500 دلار)

طراحی داخلی تسلا مدل 3

اگر فقط در نظر دارید که از یک وسیله نقلیه موتور احتراق داخلی به یک خودروی تمام الکتریکی تغییر دهید، ممکن است اولین باری که سوار تسلا مدل 3 می شوید دچار شوک شوید.

به جز فرمان، صندلی‌ها و یک صفحه نمایش لمسی بزرگ که در مرکز نصب شده است، چیز زیادی برای نگاه کردن وجود ندارد – و این حداقل در سطح است.

به گفته تسلا، مدل 3 دقیقاً در زیر تریم، لایه به لایه از جدیدترین فناوری پیشرفته طراحی شده است که رانندگی را آسان تر می کند.

مالکان از گوشی هوشمند خود به عنوان کلید مدل 3 جدید خود استفاده می کنند، اما ما مجبور شدیم به کارت کلید بسنده کنیم، که شما به سادگی می توانید آن را بر روی شخص خود بگذارید تا به طور خودکار وارد خودرو شود و پس از آن به سادگی در یکی از دو شارژ بی سیم قرار می گیرد. پدها درست زیر صفحه لمسی

فرمان کاملاً نو است و خوشبختانه این یک یوغ نیست بلکه یک امر گرد است.

در حالی که لمس آن عالی و زیبا به نظر می رسد، دیگر ساقه های ساز سنتی از آن آویزان نیست. اکنون می توان این قابلیت را با استفاده از پدهای لمسی و اسکرولرها در دو طرف خود فرمان یافت.

برای مثال، چراغ‌های راهنما، دکمه‌های لمسی با علامت فلش هستند، مانند فلاشر نور بالا، برف پاک کن‌ها و کروز کنترل. در ابتدا، کاملاً خارجی به نظر می رسد، اما در کوتاه ترین زمان ممکن به آن دست پیدا خواهید کرد، به خصوص اگر شما هم صاحب یک فراری یا لامبورگینی باشید – که هر دو سال ها پیش نشانگر را رها کردند.

صفحه نمایش مرکزی و به اصطلاح پانل ابزار نیز جدید هستند اما اکنون با صفحه نمایش روشن تر، قاب نازک تر (برای یک منطقه فعال بزرگتر) و پاسخ سریع تر، اگرچه ابعاد فوق العاده 15.4 اینچی آن ثابت مانده است.

با این وجود، معتادان اپل احتمالاً از اینکه بدانند CarPlay وجود ندارد، و بنابراین مکالمه پیام متنی قابل شنیدن در جریان نیست، تسلیم نخواهند شد، اگرچه شما Apple Music را در مجموعه برنامه های از پیش بارگذاری شده مدل 3 دریافت می کنید.

این بدان معناست که برنامه‌هایی مانند Waze ذخیره‌کننده مجوز را نیز از دست خواهید داد، مگر اینکه تسلا تصمیم بگیرد آن را در مرحله‌ای از طریق به‌روزرسانی OTA به فهرست برنامه‌های از پیش بارگذاری شده خود اضافه کند.

شما فقط باید در این واقعیت مشترک باشید که تقریباً به هر عملکردی که احتمالاً فکر می کنید از طریق صفحه نمایش لمسی مرکزی در جلو قابل دسترسی است، از جمله مواردی مانند باز کردن جعبه دستکش، صندوق عقب و به عنوان مثال.

دشوار نیست، اما قبل از اینکه واقعاً از راحتی لذت ببرید، به چیزی شبیه به بازنشانی شناختی نیاز دارد.

با این حال، فناوری درخشانی در اینجا وجود دارد که به سیستم ناوبری خود تسلا اشاره می کند که واقعاً استثنایی است (از دیدگاه مسیر به مراتب بهتر از Waze) و به روز رسانی های زیادی که در مدل 3 جدید انباشته شده است اشاره نکنیم.

برای شروع، یک واحد کنترل Telematics جدید وجود دارد که عملکردهای اتصال را در یک ماژول یکپارچه واحد و یک طراحی داخلی دیگر یکپارچه می کند. این نوید 30 درصد برد بیشتر با عملکرد سلولی، 50 درصد کیفیت سیگنال بهتر و دو برابر شدن وای فای 5G را می دهد – که برای دانلود به روز رسانی های نرم افزار بهتر است.

تجربه تلفنی نیز بهتر است، به لطف سطح بی‌صدایی موجود در کابین، و همچنین تغییر موقعیت میکروفون، که در مدل‌های قبلی ایده‌آل نبود.

میکروفون ها جدید و مشابه میکروفون های مدل S هستند، در حالی که موقعیت یابی نیز بهینه شده است. در حال حاضر دو میکروفون (چپ و راست) در تریم های بالایی وجود دارد – بنابراین برای کیفیت صدای واقعا استثنایی در تماس ها به راننده و سرنشین جلو نزدیک تر است.

شما هنوز بلوتوث دارید اما تسلا باند فوق عریض (UWB) را برای موقعیت یابی دقیق تر (10X) نیز معرفی کرده است که عملکرد کلید تلفن را نیز بهبود می بخشد.

یک سیستم کنترل آب و هوای جدید Airwave 2.0 وجود دارد که از دریچه‌های سنتی و همچنین ویژگی‌های صندلی‌های عقب، با صفحه نمایش لمسی هشت اینچی خود با نرم‌افزار جدید برای پیش‌تهویه هر دو ردیف صندلی، کامل شده است. بچه‌ها از این واقعیت که می‌تواند سرگرمی را نیز پخش کند، دوست خواهند داشت.

ویژگی مورد علاقه من همیشه باید حالت سگ باشد. این به شما امکان می دهد دمایی را تنظیم کنید که تا زمان بازگشت حفظ شود، و همچنین یک پیام تمام صفحه: “راننده من به زودی برمی گردد” و دمای کابین نمایش داده می شود. عالی است.

تریم های درب جدیدی وجود دارد که شامل یک سیستم روشنایی محیطی جدید است که به طور کامل در اطراف دیوار تا صفحه نمایش مرکزی قرار می گیرد، که همچنین با هر تعداد رنگ و سایه قابل تنظیم است.

اگر فکرش را بکنید، مواد پیچیده تری در کابین وجود دارد و در حالی که قطعاً ظاهر و احساس زیباتر از هر تکرار قبلی دارد، اما با توجه به توانایی آن برای ایجاد ساکت ترین مدل جدید در داخل مدل 3، دارای خاصیت جذب صوتی است.

کنسول میانی نیز جدید است و شامل صفحه‌نمایش عقب جدیدی است که قبلاً ذکر شد. مطمئناً با مواد ارتقا یافته ظاهر و احساس برتری دارد، در حالی که ظرفیت ذخیره سازی مرکزی بسیار زیاد است و می تواند چندین تلفن، کیف پول، کلید و موارد دیگر را ببلعد.

علاوه بر این، روکش‌های کشویی به خوبی مرطوب و بی‌صدا هستند، و با این حال، یک تکیه‌گاه مرکزی دیگر با روکش زیبا در جلو وجود دارد که به عنوان یک سطل ذخیره‌سازی دیگر نیز عمل می‌کند. دو پد شارژ بی سیم دارای ظرفیت 65 وات هستند، در حالی که تسلا شارژر USB-C را ارتقا داده است – برای شارژ همزمان دو مک بوک پرو از کنسول مرکزی کافی است. تاثیرگذار است

مطمئناً صندلی‌های جدید را دوست خواهید داشت – جلو و عقب نیز، به خصوص از نظر راحتی، اگرچه آنها نیز به خوبی تقویت شده‌اند. در جلو، تسلا تهویه را به کنترل‌های گرمایش اضافه کرده است، بنابراین اکنون آنها به طور فعال خنک می‌شوند. کیسه هوای جلو نیز به صندلی های جلو اضافه شده است.

در ردیف دوم، وضعیت واقعی صندلی ها و همچنین مواد تغییر کرده است. این نتیجه مستقیم بازخورد مشتریان برای بهبود راحتی صندلی عقب است.

همچنین تقویت‌کننده‌های بیشتری وجود دارد و به نظر می‌رسد که صندلی‌ها ضخامت بیشتری دارند تا راحتی بیشتری در آنجا داشته باشند. علاوه بر این، اثاثه یا لوازم داخلی اکنون در ردیف دوم سوراخ شده است که به خنک کننده غیرفعال در عقب کمک می کند.

ساکت هم هست فوق العاده ساکت کاهش سر و صدای محیط در کابین خلبان یکی دیگر از اهداف توسعه قابل توجه جدیدترین مدل 3 بود که منجر به شیشه آکوستیک تمام اطراف برای کاهش صدای کابین تا 30 درصد شده است.

این یک صدا در سیستم صوتی جدید مدل 3 است. توجه داشته باشید، هرگز هیچ شکایتی از مشتری در مورد سیستم صوتی وجود نداشت. تسلا همیشه به خاطر صدای استثنایی خود شهرت غبطه‌انگیزی داشته است – خوب حالا، حتی بهتر است.

17 بلندگو در مقابل 14 بلندگوی قبلی، آمپلی فایرهای جدید جلو و عقب و جدیدترین نرم افزار برای صحنه صوتی گسترده تر وجود دارد. این یکی دیگر از طراحی های داخلی است، اگرچه گفته می شود مهندسان از یک گروه صوتی دانمارکی خاص آمده اند. برای گفتن کافی است، سطح بعدی آن و به خوبی هر چیزی که تا به حال شنیده ام.

به یاد داشته باشید که مدل 3 یک سدان چهار در با یک صندوق عقب سنتی است – یک فراخوان طراحی از همان ابتدا مبتنی بر حفظ خط سقف شیبدار آن و در عین حال به حداکثر رساندن فضای سر – فضای چمدان با مجموع 682 لیتر در قسمت های انبار جلو و عقب (88 لیتر) عالی است. در صندوق عقب، 594 لیتر در صندوق عقب).

دریچه دیافراگم نیز نسبتاً عریض است و صندلی‌های عقب نسبتاً صاف تا می‌شوند، در صورتی که لازم باشد دنده‌های طولانی‌تری مانند نردبان یا تخته موج‌سواری را در آن قرار دهید.

زیر کاپوت چیست؟

جدیدترین تسلا مدل 3 RWD از همان موتور تک موتور در عقب و بسته باتری مانند نسخه قبلی استفاده می کند، در حالی که AWD برد بلند از موتورهای جلو و عقب استفاده می کند.

تسلا ارقام قدرت و گشتاور را ذکر نمی‌کند، اما ادعا می‌کند که سرعت صفر تا صد کیلومتر بر ساعت برای RWD 6.1 ثانیه و برای نسخه دوربرد 4.4 ثانیه است.

مدل 3 با استفاده از شارژر DC تا 170 کیلووات شارژ می شود و تسلا ادعا می کند تا 282 کیلومتر را می توان در 15 دقیقه اضافه کرد.

برد ادعا شده تحت آزمایش WLTP 513 کیلومتر برای RWD و 629 کیلومتر برای برد بلند است. شایان ذکر است که مدل 3 جدید دارای ضریب درگ فقط 0.219 است – به این معنی که در هوا بسیار لغزنده است. برای مقایسه، پورشه تایکان دارای 0.22Cd است.

نحوه رانندگی تسلا مدل 3

برخلاف اکثر برندهای دیگر خودروهای برقی، تسلا همچنین دکمه Start/Stop را برای سادگی بیشتر یا به جرأت می توانم بگویم سردرگمی بسته به دیدگاه شما حذف می کند.

در کمترین زمان به آن عادت خواهید کرد، یا حتی سهولت شروع به کار در مدل 3 جدید خود را جشن خواهید گرفت.

برای قرار دادن خودرو در درایو یا معکوس، دو گزینه دارید. یک دسته دکمه‌های لمسی پوشیده در بین دو آفتاب‌گیر وجود دارد که چند چراغ LED بسیار روشن را نیز در خود جای داده است یا فقط از صفحه نمایش استفاده کنید و انگشت خود را به جلو یا عقب ببرید.

دومی راه حلی است، زیرا نه تنها پس از چند حرکت شهودی می شود، بلکه زمانی که در یک نقطه تنگ مانور می دهید یا تحت فشار یک چرخش سه نقطه ای انجام می دهید، سریع است. تسلا همچنین بدون نمایشگر ابزار سنتی راننده پشت فرمان کار می کند، در عوض اطلاعات مربوطه را در گوشه سمت راست بالای نمایشگر مرکزی قرار می دهد.

باز هم، به زودی به آن عادت خواهید کرد، اما مطمئن نیستم که بتوانم به طور کامل در چنین سطح شدیدی از مینیمالیسم مشترک باشم. اما با توجه به اینکه تسلا هنوز یک نمایشگر هدآپ ارائه نمی دهد، به غیر از سرعت و احتمالاً مسیرهای هدایت به چه چیز دیگری نیاز دارید.

فراموش نکنید که آینه های جانبی خود را تنظیم کرده و آن را در صفحه بزرگ ذخیره کنید. به همین ترتیب، تنظیم فرمان الکتریکی، به یاد داشته باشید که همه چیز از طریق نمایشگر قابل دسترسی است.

دکمه حالت رانندگی وجود ندارد، اما شما می توانید گزینه های «Chill» یا «Standard» را برای شتاب گیری و «Standard» یا «Sport» را برای فرمان انتخاب کنید. من با دومی روی هر دو رفته ام.

دید جلو و جانبی عالی است، در حالی که محل قرارگیری صندلی ها به اندازه ای پایین است که طبیعتاً اسپورت به نظر می رسد، اما به اندازه ای نیست که هنگام ورود و پیاده شدن از ماشین دشوار باشد.

دید عقب به‌دلیل شیشه‌های مخروطی دراماتیک عقب و خط عرشه بلند خودرو به‌طور جزئی به خطر می‌افتد. اگر چه زمانی که تعدادی از بهترین دوربین های معکوس و صفحه نمایش عقب را در بازی در نظر بگیرید، هنوز هم مناسب است.

مهم نیست که من در ورودی مدل 3 RWD هستم. بسیار سریع است و می‌تواند بیشتر ماشین‌های دیگر را از روی مجموعه‌ای از چراغ‌های راهنمایی دود کند. شما واقعاً باید در مورد نیاز به افزایش 10000 دلار دیگر برای Long Range خارج از محدوده اضافی سؤال کنید.

چیزی که من واقعاً دوست دارم احساس پدال روی دریچه گاز است. برخی از خودروهای برقی در ترافیک با مشکل مواجه می شوند که فقط به افزایش بسیار کمی دریچه گاز نیاز است، اما مدل 3 از این نظر عالی است.

احساس پدال ترمز یکسان است و رانندگی Regen یا یک پدال به طور مناسب برای احساس خطی تر نسبت به رقبای خود کالیبره شده است. بدون شک از وزن 1765 کیلوگرمی آن در گوشه ها آگاه هستید، اما کنترل بدنه سالم به این معنی است که با حداقل چرخش بدن حتی در پیچ های شکل دهنده به خوبی مدیریت می شود.

بدیهی است که فرمان در تنظیمات اسپورت خود سریع‌تر به نظر می‌رسد، اما باز هم طبیعی‌تر از برخی از رقبای خود است، که بسیاری از آن‌ها می‌توانند با پیچیدن قفل بیشتر، مصنوعی به نظر برسند.

در نظر داشته باشید، مدل 3 جدید از ارتقاهای شاسی قابل توجهی بهره می برد که باعث می شود تا حس یک خودروی مرتب و با کیفیت را ایجاد کند که با در نظر گرفتن سرگرمی بیشتر طراحی شده است و همچنین به طور قابل توجهی ساکت تر و ظریف تر است.

تسلا بهبودهایی در سفتی بدنه انجام داده است – جایی که تعلیق به بدنه متصل می شود و امکان استفاده از بوش های کاملاً جدید را فراهم می کند.

علاوه بر این، بند های جلوی جدیدی وجود دارد که فرمان دست انداز را بهبود می بخشد، و همچنین دمپرهای جدید «وابسته به فرکانس» که به نظر می رسد نه تنها در کنترل بدنه، بلکه به طور قابل توجهی برای راحتی سواری، تفاوت زیادی ایجاد می کنند.

به جرأت می توانم دوباره بگویم، اما این همان ماشینی است که مدل 3 باید از همان ابتدا می بود. و برای کشف مدل جدید 3 که اکنون بیشتر شبیه یک خودروی لوکس است تا یک کارت شیفتر پرچرب، یک دقیقه پشت فرمان شما زمان می برد.

تایرهای جدید 18 اینچی میشلن Primacy نیز به راحتی سواری کمک می کنند، اگرچه 19s موجود است. هر دو به طور ویژه برای مدل 3 ساخته شده اند، اگرچه من به خصوص چرخ های تمام مشکی این تستر RWD را دوست دارم.

نکات برجسته مدل 3 RWD:

رینگ های آلیاژی 18 اینچی فوتون

چراغ های جلو LED با چراغ های مه شکن یکپارچه

شیشه آکوستیک

سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 15.4 اینچی

ناوبری ماهواره ای

فضای داخلی مشکی

صندلی های جلو دارای تهویه

نورپردازی محیط

صفحه نمایش 8.0 اینچی لمسی عقب با تهویه مطبوع، کنترل های سرگرمی

سیستم صوتی 9 بلندگو

دو شارژر تلفن بی سیم 65 واتی

سقف شیشه ای پانوراما

اتصال برنامه

حالت سگ (حفظ دمای کابین)

حالت کمپ (حفظ دمای کابین، روشن نگه داشتن سیستم سرگرمی در طول شب)

حالت Sentry (خودرو نظارت می کند، شما را از تهدیدات احتمالی مطلع می کند)

برد بلند مدل 3 اضافه می کند:

سیستم صوتی 17 بلندگو

گزینه ها

رینگ های آلیاژی 19 اینچی Nova: 1800 دلار

فضای داخلی سیاه و سفید: 1500 دلار

اتوپایلوت پیشرفته: 5100 دلار

در Autopilot حرکت کنید

تغییر خط خودکار

اتوپارک

احضار

احضار هوشمند

توانایی کامل خودران: 10100 دلار

تمام قابلیت های پیشرفته Autopilot

چراغ راهنمایی و کنترل علائم توقف

هدایت خودکار در خیابان های شهر (آینده)

رنگ ها

استاندارد

مشکی جامد

آبی عمیق متالیک

آیا تسلا مدل 3 ایمن است؟

مدل 3 دارای رتبه ایمنی پنج ستاره ANCAP بر اساس تست Euro NCAP است.

امتیاز 96 درصد برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال، 87 درصد برای محافظت از سرنشینان کودک، 74 درصد برای حفاظت از کاربران آسیب پذیر جاده و 94 درصد برای کمک ایمنی کسب شده است.

تجهیزات ایمنی استاندارد

ترمز اضطراری خودکار از جمله تشخیص عابر پیاده

کروز کنترل تطبیقی

نظارت بر نقاط کور

کمک حفظ خط

سنسور پارک جلو، عقب

دوربین دنده عقب

نتیجه گیری :

تسلا مدل 3 2024 برای تازه‌سازی در اواسط عمر، از تعداد زیادی پیشرفت بهره برده است که تقریباً تمام جنبه‌های خودرو را پوشش می‌دهد. بیرونی، داخلی و زیر پوستی.

برای هر خودروساز دیگری ممکن است به راحتی واجد شرایط نسل جدید باشد، اما در هر صورت، تسلا پرفروش‌ترین مدل 3 خود را زیر ذره بین قرار داده و اقلام بزرگ و کوچک بلیط را دوباره مهندسی کرده است که انتقادات جهانی را نسبت به مدل 3 قبلی برانگیخته است.

بهبود راحتی سواری در مقایسه با سیستم تعلیق تهوع آور در تکرار قبلی، به سادگی تغییر بازی است. به همین ترتیب، با سرکوب کلی سر و صدا در کابین – اکنون مکانی کاملاً آرام و آمفی تئاتر عالی برای لذت بردن از یکی از بهترین سیستم‌های صوتی در تجارت است.

مجله رینگو را به طور منظم برای آخرین بررسی های خودرو و اخبار صنعت بررسی کنید!


در مجله رینگو بیشتر بخوانید :
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا