معرفی خودرو

کیا کارناوال 2024 ظاهری تازه و ویژگی های فنی پیشرفته

فیس لیفت کیا کارناوال 2024 بدون استتار دیده شده است و قرار است وارد بازار شود. فیس لیفت نسل چهارم کارناوال، تعدادی به روز رسانی در طراحی و فناوری را به همراه دارد و آن را برای خریدارانی که به دنبال یک جابجایی شیک و جادار هستند، جذاب تر می کند.

طراحی بیرونی

واضح ترین تغییرات در نمای بیرونی کیا کارناوال 2024 در جلو و عقب است. قسمت جلویی دارای جلوپنجره، چراغ‌های جلو و سپر جدید است. جلوپنجره اکنون زاویه دارتر شده و دارای الگوی الماسی جدید است. چراغ‌های جلو اکنون به صورت عمودی روی هم قرار گرفته‌اند و دارای علامت جدید چراغ‌های روز L شکل هستند. سپر بازطراحی شده و اکنون دارای چراغ های مه شکن و ورودی های هوای جدید است.

در قسمت عقب، کیا کارناوال 2024 دارای چراغ‌های عقب و سپر جدید است. چراغ‌های عقب اکنون با یک نوار نور به هم متصل شده‌اند و طراحی جدیدی شبیه به کیا سلتوس دارند. سپر بازطراحی شده و اکنون دارای بازتابنده های جدید و خروجی های اگزوز است.

طراحی داخلی

فضای داخلی کیا کارناوال 2024 نیز به روز رسانی های زیادی دریافت کرده است. داشبورد بازطراحی شده و اکنون دارای یک خوشه ابزار دیجیتال جدید و سیستم اطلاعات سرگرمی است. اندازه دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچ است و کاملاً قابل تنظیم است. اندازه سیستم اطلاعات سرگرمی 12.3 اینچ است و دارای جدیدترین نرم افزار ccNC هیوندای و کیا است.

سایر به روز رسانی های داخلی شامل مواد و روکش های جدید، صندلی های جدید و محفظه های ذخیره سازی جدید است. کیا کارناوال 2024 همچنین با پیکربندی صندلی کاپیتانی جدید برای ردیف دوم در دسترس خواهد بود.

از ما بخرید

فن آوری

کیا کارناوال 2024 علاوه بر خوشه ابزار دیجیتال جدید و سیستم اطلاعات سرگرمی، با تعدادی دیگر از ویژگی های فناوری جدید نیز در دسترس خواهد بود، از جمله:

نمایشگر هدآپ جدید

سیستم دوربین 360 درجه جدید

سیستم جدید نظارت بر نقاط کور با هشدار ترافیک عقب

سیستم هشدار خروج از خط جدید با کمک حفظ خطوط

یک سیستم کروز کنترل تطبیقی ​​جدید با عملکرد توقف و حرکت

موتور و گیربکس

انتظار می رود کیا کارناوال 2024 با موتورهای مشابه مدل فعلی از جمله یک موتور 2.2 لیتری توربوشارژ دیزل و یک موتور 3.5 لیتری V6 بنزینی مجهز شود. هر دو موتور با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت خواهند شد.

نتیجه گیری

فیس لیفت کیا کارناوال 2024 یک به‌روزرسانی خوشامد برای افراد محبوب است. کیا کارناوال 2024 با طراحی جدید، به‌روزرسانی‌های فناوری و فضای داخلی راحت، مطمئناً مورد توجه خریداران خواهد بود.

مجله رینگو را به طور منظم برای آخرین بررسی های خودرو و اخبار صنعت بررسی کنید!


در مجله رینگو بیشتر بخوانید :
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا